info@pergasvisa.com
موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

موسسه حقوقی بین المللی پرگاس پارس

شماره ثبت 44497

معادل سازی مدارک پیراپزشکی در انگلستان

سیستم های بهداشت و درمان کشورهای مختلف دنیا علاوه‌ بر پزشک، دندانپزشک و داروساز به متخصصان رشته های پیراپزشکی نیز نیاز مبرم دارند و نمی توان یک فرآیند درمانی و بازیابی را بدون استفاده از خدمات متخصصان این رشته ها تصور نمود. به همین جهت اکثر کشورهای پیشرفته دنیا از جمله انگلستان با کمبود نیروی کار متخصص در این رشته ها مواجه هستند و نیروی متخصص مورد نیاز خود را نمی توانند تنها از طریق فارغ التحصیلان دانشگاه‌ هایشان تامین نمایند. به همین جهت سعی می‌ کنند متخصصان این رشته ها را که در کشورهای دیگر تحصیل نموده اند و دارای شایستگی علمی مناسبی هستند برای کار در سیستم بهداشت و درمان خود جذب نمایند. البته متخصصان این رشته ها بدون انجام فرآیند معادل سازی مدارک پیراپزشکی در انگلستان یا ارزشیابی مدارک تحصیلی پیراپزشکی در این کشور، نمی ‌توانند مجوز کار در نظام سلامت بریتانیا یا NHS را دریافت نمایند.انگلستان یکی از بهترین سیستم های بهداشت و درمان دنیا را دارا بوده و متخصصان رشته های پیراپزشکی اشتیاق فراوانی به کار در این کشور دارند و بسیاری به همین دلیل سختی فرآیند معادل سازی مدارک پیراپزشکی در انگلستان را به جان می خرند تا شانس کار در این کشور پیشرفته اروپایی را به دست آورند. از این رو باید در گام اول یک مدرک زبان انگلیسی معتبر همچون آیلتس در سطح نمره حداقل ۷ به دست آورده و در آزمون معادل سازی مدارک پیراپزشکی در انگلستان که به آزمون PLAB شهرت دارد شرکت نمایند. در صورتی که در در بخش تئوری و عملی این آزمون نمره قبولی را کسب کنند مجوز کار در سیستم بهداشت و درمان انگلستان را به دست می آورند. البته پیش از آن باید حتماً یک دوره کارورزی در این کشور را نیز بگذرانند. نکته مهم در این مسیر داشتن تسلط بالا به زبان انگلیسی است. زیرا علاوه بر اینکه برای اخذ مجوز کار در این کشور به داشتن مدرک زبان انگلیسی معتبر نیاز است، برای موفقیت در آزمون معادل سازی مدارک پیراپزشکی در این کشور نیز تسلط به این زبان نیاز است، چون این آزمون به زبان انگلیسی برگزار می گردد و داوطلبان باید به زبان تخصصی رشته خود نیز تسلط بالایی داشته باشند تا بتوانند با موفقیت از عهده آن بر آیند.

 

کار پیراپزشکی در انگلستان

به منظور از استفاده از فرصت کار پیراپزشکی در انگلستان علاوه بر نیاز به معادل سازی مدارک تحصیلی برای اخذ مجوز کار در این کشور، ابتدا متقاضیان باید سعی کنند که یک کارفرمای فعال در اکوسیستم کسب و کار این کشور که در بخش سلامت فعال است را به استخدام خود مجاب نمایند تا از این طریق بتوانند ویزای کار انگلیس یا ویزای TIER 2 را دریافت نماید.

بدین منظور این افراد باید حتما مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را برای کارفرمایان فعال در بخش سلامت انگلیس ارسال کنند. سپس مدارک آنان توسط کارفرمایان بخش سلامت انگلستان مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که تاییدیه اولیه را به دست آورند از آنان برای شرکت در یک مصاحبه شغلی آنلاین دعوت به عمل می آید. این افراد باید سعی کنند در طول این مصاحبه خود را فردی ماهر و حرفه ای نشان داده و تسلط خود به زبان انگلیسی را نیز به خوبی نمایان کنند تا جاب آفر یا پیشنهاد کاری را دریافت نموده و از این طریق ویزای کار انگلیس را دریافت نمایند.

موسسه پرگاس پارس با سال ها تجربه در زمینه اخذ جاب آفر برای هموطنان عزیزمان از کشورهای مختلف اروپایی آماده ارائه خدمات در این زمینه به ویژه برای متخصصان رشته های علوم پزشکی و اعزای کادر درمان می باشد. خوشبختانه به ویژه به علت مشکلات ناشی از پاندمی کرونا، شرایط برای اعزام کادر درمان به اروپا تسهیل شده و این عزیزان شانس بیشتری برای کار پیراپزشی در انگلستان و سایر کشورهای اروپایی دارند.

 

 

در پایان لازم به ذکر است موسسه مهاجرتی پرگاس پارس با کارشناسان و وکلای مجرب خود در کلیه کشورهای ذکر شده و سایر نقاط دنیا، آماده ارائه خدمات در زمینه معادل سازی مدارک رشته های علوم پزشکی از جمله پیراپزشکی و به ویژه پرستاری در خارج از کشور از جمله کشور انگلستان می باشد. جهت اخذ اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره این موسسه تماس حاصل فرموده یا فرم مشاوره را تکمیل فرمایید:

021-88662180

فرم مشاوره

اینستاگرام ماکانال ما

  • معادل سازی مدارک پیراپزشکی در انگلستان
  • کار پیراپزشکی در انگلستان
  • ارزشیابی مدارک پیراپزشکی در انگلستانمطالب مرتبط

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top